Női NB II. mérkőzései Évad:

2017.04.08. 12:00 Szeged Évad:2016/2017 12.forduló
Szeged - Szolnoki MÁV
2 - 9 (0 - 6)
Rangadó mérkőzésnek indult a találkozó, hiszen a bajnokság 4. helyezettje fogadta a 2. helyezettet, de végül nem lett az! A lányok olyan parádés játékot mutattak be az első félidőben, amivel állva hagytuk az ellenfelünket (0-6). Aztán a második játékrész két hazai góllal indult, ám utána visszaállt a régi rend, s a végén magabiztos és teljesen megérdemelt lett a sikerünk!!

2017.03.26. 11:00 Békéscsaba Évad:2016/2017 11.forduló
Békéscsaba - Szolnok
0 - 13 (0 - 9)
Nagy elszántsággal és még nagyobb lelkesedéssel játszottuk végig a mérkőzést. Az eleinte még harcosan fellépő hazaiak a félidő közepén szinte feladták a küzdelmet, mert belefáradtak abba, hogy szinte végig csak nyomozták a labdát. Innentől kezdve futószalagon gyártottuk a helyzeteket, s egy részét értékesítettük is.

2017.03.18. 10:00 Szolnok Évad:2016/2017 10.forduló
Szolnoki MÁV - Cigánd SE
11 - 2 (8 - 0)
Ellentétes félidőket "kaptam" a csapattól. Az első félidő pazar volt. Tetszetősen, eredményesen és ami a legfontosabb, gyorsan játszottunk. A második félidőben elveszítettük a fonalat. Rossz felfogásban és pontatlanul futballoztunk. Kicsit úgy éreztem, hogy félvállról vették a lányok a második félidőt a biztos vezetés tudatában. Ám azért még így is tudtuk növelni az előnyünket.

2016.11.26. 10:00 Szolnok Évad:2016/2017 9.forduló
Szolnoki MÁV - Mezőberény FC
6 - 1 (5 - 0)
Parádés első és felejthető második félidő után remekül zártuk az őszi szezont! Hiszen ezzel a győzelemmel a dobogón telelhetünk. Mindössze 3 pontos lemaradásunk van a második Nyíregyháza mögött, ami véleményem szerint tavasszal ledolgozható!!

2016.11.19. 10:00 Kisvárda Évad:2016/2017 8.forduló
Kisvárda - Szolnoki MÁV
0 - 5 (0 - 2)
Az őszi szezon legnagyszerűbb győzelmét arattuk az egyik legnagyobb vetélytársunk otthonában. A győzelmünk értékét növeli, hogy betegségek miatt egyébként is tartalékjátékos nélkül érkezve, egy korai sérülést követően szinte végig emberhátrányban játszottuk a mérkőzést!!

2016.11.13. 10:00 Szolnok Évad:2016/2017 7.forduló
Szolnoki MÁV - Balmazújváros
12 - 0 (6 - 0)
Ezen a mérkőzésen csak a számszerű eredmény volt kérdéses. A tucatnyi gól ellenére egyik sem volt "talált gól"! Szépen kidolgozott akciók, illetve pontrúgások után szereztük a góljainkat.

2016.11.05. 10:00 Nyíregyháza Évad:2016/2017 6.forduló
Nyíregyháza - Szolnoki MÁV
6 - 2 (4 - 1)
Borzasztóan kezdtük a meccset! 25 perc alatt eldőlt minden (4-0)! Ezután varázsütésre elkezdtünk futballozni, de ez már késő volt ahhoz, hogy megfordítsuk a mérkőzést. Ráadásul a meccs fordulópontjait is rosszul tapintottuk. 1-0-s hazai vezetésnél kapufát rúgtunk, majd a második félidőt (4-1-nél) hatalmas ziccerrel kezdtük, amit elhibáztunk, az ellentámadásból pedig gólt kaptunk. Soha nem tudjuk meg, mi lett volna, ha az a kapufa bemegy, illetve ha a második félidőt mi kezdjük góllal, nem az ellenfél. Egyértelmű hullámvölgybe került a csapat, ahonnan csakis mi "rángathatjuk" csak ki magunkat. Ezen leszünk és ezért dolgozunk a továbbiakban!

2016.10.29. 10:00 Szolnok Évad:2016/2017 5.forduló
Szolnoki MÁV - Gyulai Amazonok
2 - 6 (2 - 2)
Az első félidő kiegyenlített játékot hozott. Kétszer is hátrányból sikerült egyenlítenünk. Úgy éreztem a szünetben, hogy egy gól fog dönteni, ezért támadóbb szellemben küldtem ki a csapatot. Ez - mint utólag kiderült - hiba volt! Hiszen a gyors játékosokkal rendelkező ellenfél alaposan megkontrázott minket. A negyedik góljuk megpecsételte a sorsunkat. Ezután már csak a gólkülönbség volt kérdéses. Sajnálom, hogy a végére így "szétcsúsztunk"!

2016.10.09. 10:00 Szeged Évad:2016/2017 4.forduló
SZEOL SC - Szolnoki MÁV
0 - 29 (0 - 16)
Nem volt sportértéke ennek a mérkőzésnek, hiszen a két csapat között óriási volt a különbség felkészültségben, sebességben és játékkészségben egyaránt. Mégis arra kértem a lányokat, hogy játsszanak teljes erőbedobással, mert a sportszerűség ezt diktálja. Ennek volt köszönhető a meglepő gólkülönbség.

2016.10.01. 10:00 Szolnok Évad:2016/2017 3.forduló
Szolnoki MÁV - Szeged FC
5 - 1 (2 - 0)
A sérülésektől és betegségektől tizedelt csapatunk oroszlánként küzdötte végig az egész mérkőzést! A győzelmünk értékét növeli, hogy egy nagyon jól és szervezetten játszó ellenfelet győztünk le. Több jó egyéni teljesítmény is volt a csapatban, de közülük is kiemelkedett a négy gólt is szerző Urbán Viktória klasszis játéka!

2016.09.18. 11:00 Szolnok Évad:2016/2017 2.forduló
Szolnoki MÁV - Békéscsaba Előre 1912
11 - 1 (6 - 1)
Az első 20 percben óriási iramot diktáltunk, s öt rúgott góllal el is döntöttük a mérkőzést. Várható volt, hogy ezt a tempót nem csak az ellenfél nem fogja bírni, hanem 80 percen keresztül mi sem. Ezért kicsit visszavettünk és a labda birtoklására törekedtünk elsősorban. A második félidő hajrájában újra robbantottunk, s kétszámjegyű végeredmény lett a vége. Dicséret a lányoknak a taktikus és eredményes játékért!

2016.09.11. 10:00 Cigánd Évad:2016/2017 1.forduló
Cigánd SE - Szolnoki MÁV
1 - 10 (0 - 3)
Megpróbáltuk az ellenfelünket végig nyomás alatt tartva játszani. Ez a mérkőzés nagy részében sikerült is. Már az első percektől mi diktáltuk a tempót, amibe egy kicsit bele is fáradtunk. Ennek ellenére a helyzeteink egy részét a második félidőben is gólra váltottuk, s magabiztos idegenbeli győzelem lett a vége. Kondícióban kell még javulnunk, s akkor leszek teljesen elégedett. Mert számomra a játék minősége sokkal fontosabb,, mint a gólok száma!