U19 csapat mérkőzései Évad:

2017.04.08. 10:00 Szolnok Évad:2016/2017 22.forduló
Szolnoki MÁV - Újpest
1 - 5 (0 - 0)
Szolnok-Újpest 1-5 A mérkőzés első részében az Újpest nagyon jól játszott sikerült két gólt szereznie bár ha a kapusunk jobban koncentrál mindkét gól elkerülhető lett volna.A második részben már jobban teljesítettünk jól védekeztünk és volt lehetőségünk a gólszerzésre de kimaradt a lehetőség. A második félidőben 5 perc alatt kaptunk 3 gólt ezzel el is dőlt a meccs.

2017.04.01. 12:00 GYőr Évad:2016/2017 21.forduló
Gyirmót - Szolnoki MÁV
4 - 0 (0 - 0)
Sajnos a négy kezdő játékosom hiányát nem bírta el a csapat ráadásul az egyik játékosomat a játékvezető kiállította így tíz emberrel fejeztük be a találkozót. A Gyirmót megérdemelt győzelmet aratott.

2017.03.25. 11:00 Székesfehérvár Évad:2016/2017 20.forduló
Videoton- Szolnoki Máv
3 - 1 (0 - 0)
A mérkőzés elején egy kicsit bealudtunk és a Videoton megszerezte a vezetést. A huszadik perctől kezdve elkezdtünk futballozni és a 43. percben sikerült kiegyenlíteni. A második félidő kiegyenlített játékot hozott,mindkét kapu előtt voltak helyzetek de egy kontratámadás után az ellenfél megszerezte a vezetést,rögtön utána nekünk is volt de elhibáztuk a ziccert. Majd egy óriási kapushibából az ellenfél megszerezte a harmadik találatot.

2017.03.18. 14:00 Szolnok Évad:2016/2017 19.forduló
Szolnoki MÁV - Kaposvár
0 - 3 (0 - 0)
Nagyon jó első félidőt játszottunk a listavezetővel taktikailag mindkét csapat jól felkészült a másikból. A második félidőben a kiállítás után a Kaposvár érvényre juttatta a tabellán elfoglalt helyezését.

2017.03.11. 11:00 Paks Évad:2016/2017 18.forduló
Paks - Szolnoki MÁV
A mérkőzés elején megszereztük a vezetést majd egy távoli lövéssel kiegyenlítettek. A második félidő eléggé durva játékot hozott amiben a játékvezető partner volt két gólt szereztek úgy hogy nekünk kellett volna szabadrúgást lőni.

2017.03.04. 14:00 Szolnok Évad:2016/2017 17.forduló
Szolnoki MÁV - ZTE
1 - 2 (1 - 0)
Az első félidőben a Zalaegerszeg dolgozta ki a helyzeteket igaz ki is hagyta mi pedig megszereztük a vezetést. A második játékrész már kiegyenlítettebb játékot hozott igaz kiegyenlítettek már úgy tűnt hogy döntetlen lesz. A 92.k percben sajnos megszerezték a győzelmet.

2017.02.25. 11:00 Gyula Évad:2016/2017 16.forduló
Grosics Akadémai - Szolnoki MÁV
1 - 1 (0 - 0)

2016.12.06. 10:00 Kecskemét Évad:2016/2017 15.forduló
Kecskemét - Szolnoki MÁV
Az eredmény nem tükrözi híven a látottakat mert legalább annyi helyzetünk volt mint a Kecskemétnek. Ők belőtték mi kihagytuk a helyzeteinket. Ilyen nagy helyzeteink az egész bajnokság során nem volt mint ezen a mérkőzésen.

2016.12.03. 10:00 Békéscsaba Évad:2016/2017 14.forduló
Békéscsaba - Szolnoki MÁV
4 - 1 (0 - 0)
Az első félidőben nagyon bátortalanul játszottunk és pontatlanok voltunk.Érdekes csapat vagyunk akkor kezdünk el focizni amikor már nagy hátrányban vagyunk. Sikerült szépítenünk de újabb találatokat nem sikerült elérnünk.

2016.11.26. 11:00 Szolnok Évad:2016/2017 13.forduló
Szolnoki MÁV - Diósgyőr
Az első félidőben a csapat jól és fegyelmezetten játszott és ami a legfontosabb megszerezte a vezetést. A második játékrészben az ellenfél támadott de a nagyobb lehetőségeket mi hagytuk ki. Ami a legfájóbb volt a 93.ik percben kapott góllal vereséget szenvedtünk. Pedig sokat tettünk azért hogy pontot szerezzünk. Sajnáltam a fiúkat.

2016.11.12. 10:00 Szolnok Évad:2016/2017 12.forduló
Szolnoki MÁV - Bozsik Akadémia
1 - 3 (1 - 3)

2016.11.05. 12:00 Sopron Évad:2016/2017 11.forduló
Sopron - Szolnoki MÁV
6 - 0 (0 - 0)
Sajnos ezen a mérkőzésen gyengén futballoztunk hihetetlen egyéni hibákat vétettünk amit az ellenfél ki is használt. Ha ezen nem tudunk változtatni nincs esélyünk arra hogy pontot vagy pontokat szerezzünk.

2016.10.29. 10:00 Szolnok Évad:2016/2017 10.forduló
Szolnoki MÁV - Vác
2 - 4 (0 - 4)
Az első félidőben óriási egyéni hibákat vétettünk amit az ellenfelünk ki is használt és vezettek 4-0 ra, ráadásul a 30.k perctől egyik játékosomat a játékvezető kiállította. A második félidőben a csapat mindent beleadott rúgott két gólt és közel állt hozzá hogy újabb gólokat szerezzen de kimaradtak a helyzetek.Pozitívum hogy a második félidőt megnyertük, negatívum hogy az első félidőt elszórakoztuk.

2016.10.22. 10:00 Szeged Évad:2016/2017 9.forduló
SZEOL SC - Szolnoki MÁV
4 - 2 (0 - 0)
Az első félidőt átaludtuk nem igazán tudtunk alkalmazkodni a sáros mély talajú pályához,. az ellenfél megérdemelten vezetett 4-0 ra. A második félidőben a cserék és a szerkezetváltás hatására elkezdtünk jól futballozni sikerült is kettő gólt elérnünk és mellette még legalább négyszer álltunk a kapussal szemben de elhibáztuk a nagyobbnál is nagyobb lehetőségeket. Sajnáltam a srácokat mert a második félidőben mindent megtettek hogy pontot szerezzünk de a mérkőzésen 90 percig kell koncentrálni nem 45 percig.

2016.10.15. 14:00 Szolnok Évad:2016/2017 8.forduló
Szolnoki MÁV - Pécs
1 - 2 (0 - 2)
Egy jó erőkből álló csapat ellen játszottunk. Az első félidőben kihasználták a hibáinkat és vezettek 2-0 ra. A második játékrészben feljebb toltuk a védekezést sikerült is szépítenünk és a levegőben lógott az egyenlítés de sajnos 2 méterről az üres kapuba nem tudtunk betalálni.

2016.10.08. 10:00 Budapest Évad:2016/2017 7.forduló
Újpest - Szolnoki MÁV
Jól kezdtünk az elején megszereztük a vezetést majd az Újpest fokozatosan átvette az irányítást és a 44.ik percben kiegyenlített. A második félidőben felőröltek bennünket és a 75 majd a 90. percben újabb találatokkal eldöntötték a mérkőzést.

2016.10.02. 12:00 Szolnok Évad:2016/2017 6.forduló
Szolnoki MÁV - Gyirmót
2 - 4 (2 - 2)
Szolnok-Gyirmót 2-4 Ezen a mérkőzésen bár az ellenfél szerzett vezetést de a szünet előtt sikerült kiegyenlítenünk. A második félidőben két figyelmetlenség után az ellenfél szerzett újabb gólokat., Támadtunk sikerült is betalálnunk majd megvoltak a lehetőségeink hogy kiegyenlítsünk de a nagyobbnál is nagyobb helyzeteket is elpuskáztuk. A futball törvénye pedig beigazolódott az ellenfél egy kontratámadásból gólt szerzett pedig előtte nekünk volt egy száz százalékos ziccerünk.

2016.09.24. 12:00 Szolnok Évad:2016/2017 5.forduló
Szolnoki MÁV - Videoton Fehérvár FC
2 - 3 (2 - 1)
Sajnos egy olyan mérkőzést veszítettünk el ahol közel álltunk hozzá hogy döntetlent érjünk el vagy megnyerjük. A figyelmetlenségeinkért nagy árat fizettünk. Az első félidőben megszerezték a vezetést majd sikerült fordítanunk. A második játékrészben eldönthettük volna a mérkőzést mert a lehetőségeink megvoltak sőt egyszer a kapufát is eltaláltuk de a labda nem akart a gólvonalon átgurulni. Majd öt perccel a vége előtt egy szabadrúgást betekert az ellenfél játékosa és már nem tudtunk újítani..

2016.09.17. 12:00 Kaposvár Évad:2016/2017 4.forduló
Kaposvár - Szolnoki MÁV
3 - 2 (3 - 1)
Az mérkőzés elején egy picit bealudtunk és kaptunk két gólt de utána felébredtünk és elkezdtünk futballozni.Szép támadásokat vezettünk jól játszottunk már régóta várom ezt a játékot a csapattól. A második félidőben nagy erőket mozgósítottunk beszorítottuk őket de csak egy gólt tudtunk szerezni.Sajnáltam a csapatomat mert egy pontot megérdemeltek volna.

2016.09.10. 11:00 Szolnok Évad:2016/2017 3.forduló
Szolnoki MÁV - Paks
2 - 1 (0 - 0)
Két hasonló játékerőt képviselő csapatok mérkőzésén mindkét oldalon akadtak helyzetek és talán mi egy kicsivel szerencsésebbek voltunk. Igaz a második félidő jelentős részében emberhátrányban voltunk és nagyot küzdöttünk aminek meglett az eredménye.

2016.09.03. 14:00 Zalaegerszeg Évad:2016/2017 2.forduló
ZTE FC - Szolnoki MÁV
7 - 0 (1 - 0)

2016.08.27. 11:00 Szolnok Évad:2016/2017 1.forduló
Szolnoki MÁV - Grosics Akadémia
Egy jo csapattal játszottunk,jól kezdtük a mérkőzést az elején megszereztük a vezetést majd megvoltak a lehetőségeink az újabb találatokra de ezek kimaradtak. A félidő vége felé átvették az irányítást és két figyelmetlenségünket kihasználva fordítottak. A második félidőben a védekezésre koncentráltunk de egy újabb hiba után bebiztosították a győzelmet.