U14 csapat mérkőzései Évad:

2017.05.07. 10:00 Szolnok Évad:2016/2017 26.forduló
Szolnoki MÁV - III. kerület
6 - 1 (3 - 1)
Jól kezdtük a mérkőzést,letámadtunk,odaszegeztük ellenfelünket a kapujukhoz.Meg is lett az eredménye,3 gólos vezetést szereztünk.A félidő végére kissé kiengedtünk,szépítettek a vendégek.A második játékrészben tovább folytattuk helyenkénti nagyszerű játékunkat,és ilyen különbséggel is megérdemelten győztük le a kulturáltan játszó III. Kerületet.

2017.04.30. 11:00 Vác Évad:2016/2017 25.forduló
Vác - Szolnoki MÁV
2 - 1 (1 - 0)
Több volt ebben a mérkőzésben.Egyenlő erők küzdelmében nagy egyéni hibákkal hoztuk helyzetbe ellenfelünket,akik éltek is ezzel.

2017.04.22. 12:00 Szolnok Évad:2016/2017 24.forduló
Szolnoki MÁV - UTE
1 - 2 (1 - 1)
Nem játszottunk rosszul,sőt ,az első félidőben kifejezetten ügyesen fociztunk,de ismételten kimaradtak a helyzetek,és két védelmi megingás az UTE sikerét hozta.

2017.04.15. 12:00 Budapest Évad:2016/2017 23.forduló
REAC - Szolnoki MÁV
0 - 6 (0 - 4)
Fegyelmezett játékkal ilyen külömbséggel is megérdemelten nyertünk.Szerényebb képességű ellenfelünkkel szemben nem az egyénieskedés,hanem a csapatjáték dominált.Két nappal az előző bajnoki után nem érződött fáradtság a játékosokon.

2017.04.13. 12:00 Soroksár Évad:2016/2017 22.forduló
Soroksár - Szolnoki MÁV
0 - 3 (0 - 3)
Nagyszerű első félidőt produkáltunk.Védekezésben stabilak voltunk,támadásban sok veszélyes akciót vezettünk,szép gólokat szereztünk.A második játékrészben a csapat küzdőszelleme dicsérhető.

2017.04.08. 14:00 Szolnok Évad:2016/2017 21.forduló
Szolnoki MÁV - Dabas
4 - 0 (3 - 0)
A mérkőzés nagy részében jó volt látni az edzéseken gyakorolt és megbeszélt elemeket.Harcos,jó játékunk biztos győzelmet hozott,és ismételten örülhettünk,hogy minden pályára lépő hozzá tudott tenni a sikerhez.

2017.03.25. 14:00 Monor Évad:2016/2017 20.forduló
Monori SE - Szolnoki MÁV
0 - 3 (0 - 2)
Magabiztos győzelmet könyvelhetünk el,amelyet lelkes,helyenként kifejezetten jó játékkal sikerült elérni.A labdakihozatalban és a támadások befejezésében akadtak hiányosságaink,de összességében mindenki jól teljesített.

2017.03.18. 12:00 Szolnok Évad:2016/2017 19.forduló
Szolnoki MÁV - Angyalföld
0 - 3 (0 - 1)
Jó iramú,színvonalas mérkőzést játszottunk.A jóval nagyobb játékerőt képviselő ellenfelünk a helyzetkihasználásban nyújtott többet,így megérdemelten nyert.

2017.03.11. 10:00 Budapest Évad:2016/2017 18.forduló
Tabán SP- Szolnoki MÁV
3 - 1 (1 - 0)
A vereség ellenére dicséret illeti a csapatot.A listavezető otthonában bátor, csupa szív játékával méltán aratott elismerést a nézők részéről.Jobb helyzetkihasználással meglepetést is okozhattunk volna.

2017.03.04. 12:00 Szolnok Évad:2016/2017 17.forduló
Szolnoki MÁV - ESMTK
1 - 1 (0 - 1)
Csapkodó első félidő után játékban feljavultunk,több formás akció után gólokat szerezhettünk volna.Zúgó kapufát is lőttünk,de az ellenfelünknek is voltak lehetőségeik,így igazságosnak mondható az eredmény.

2017.02.26. 12:00 Tatabánya Évad:2016/2017 16.forduló
Tatabánya - Szolnoki MÁV U14
2 - 1 (0 - 0)
Tatabánya-Szolnoki MÁV U14 2-1 /0-0/ .Sok hibával játszó csapatunk becsülettel tette a dolgát,de "könnyűsúlyú"játékosaink nem tudtak kellő nyomást gyakorolni ellenfelünkre,így hátsó megingásainkat kihasználva megérdemelten nyertek.

2017.02.16. 10:00 Esztergom Évad:2016/2017 16.forduló
Piski Elemér emléktorna
0 - 0 (0 - 0)
Remélem a fiúk sok tapasztalatot szereztek ezen a tornán,hogy hová lehet eljutni és mi az a szint ahol kezdődik a foci. Bebizonyították,hogy mérkőzésről mérkőzésre lehet fejlődni de nem is akár hogyan. Csak hinni kell benne és mindent meg kell tenni a siker érdekében és akkor jönnek a sikerek Akát több is lehetett volna ebben a tornában helyezés szempontjából. Gratuláció mindenkinek aki ezen részt vett!

2016.12.03. 10:00 Budapest Évad:2016/2017 15.forduló
Goldball - Szolnoki MÁV
3 - 0 (2 - 0)
Goldball-Szolnoki MÁV U14 3-0 /2-0/. A vereség ellenére sem érheti szemrehányás csapatunkat,tette mindenki a dolgát.Az alkati és gyorsasági fölényben lévő ellenfelünk ellen a mezőnyben egyenrangúak voltunk,de ez csak tisztes helytálláshoz volt elég.

2016.11.26. 10:00 Szolnok Évad:2016/2017 14.forduló
Szolnoki MÁV - Gloriett
Az őszi szezon leggyengébb játékát produkáltuk.Fáradtnak,lassúnak,körülményesnek tűnt a csapat.Az elmúlt hét terhelései /hétközi elhalasztott mérkőzés,szombati egész napos iskolai teremtorna/ nem múltak el nyomtalanul,de harcosságban,kombinatív játékban is többet várhatunk el.

2016.11.23. 13:00 Szolnok Évad:2016/2017 13.forduló
Szolnoki MÁV - REAC
3 - 1 (1 - 1)
Szolnoki MÁV U14-REAC 3-1 /1-1/ .Győzelemmel pótoltuk be az elmaradt mérkőzést.A megszerzett 3 pontért dicséret jár a csapatnak,de nem szabad megfeledkezni a középpályás védekezés hibáiról,a támadó játékunk hatékonyságának gyengeségeiről.

2016.11.14. 12:00 Szolnok Évad:2016/2017 12.forduló
Szolnoki MÁV - Mészöly FC
5 - 0 (2 - 0)
5-0 /2-0/.Hideg,szeles időben került sorra a mérkőzés.Jól alkalmazkodtunk a külső körülményekhez.Szerény képességű,létszámhiányos ellenfelünk nem késztetett bennünket nagy erőbedobásra,de fegyelmezetten játszva jót gyakoroltunk.

2016.11.05. 12:00 Budapest Évad:2016/2017 11.forduló
III. ker. - Szolnoki MÁV
1 - 4 (0 - 1)
Az eddig lejátszott mérkőzések közül az egyik legjobb volt.Támadásban,védekezésben ügyesen,harcosan focizott a csapat egy kulturáltan játszó ellenféllel szemben.

2016.10.30. 13:00 Szolnok Évad:2016/2017 10.forduló
Szolnoki MÁV - Vác SE
1 - 3 (1 - 1)
smét egy olyan mérkőzésen veszítettünk,ahol az ellenfelünk felül múlt bennünket alkatilag,gyorsaságban,játékban.Nem mertük,nem tudtuk játszani az edzéseken sokat gyakorolt elemeket,így nem tudtunk kellő nyomást gyakorolni a váci csapatra.

2016.10.22. 10:00 Budapest Évad:2016/2017 9.forduló
Újpest SE - Szolnoki MÁV
5 - 2 (2 - 1)
Nagyszerű első 30 percet produkáltunk.Számos helyzetet dolgoztunk ki,a vezetést is megszereztük.Két potyagóllal fordított ellenfelünk,amelyet egy szép szabadrúgás góllal kiegyenlítettünk,de újabb nagy védelmi hibák következtében összeomlottunk.

2016.10.08. 12:00 Dabas Évad:2016/2017 8.forduló
Dabas - Szolnoki MÁV
0 - 1 (0 - 0)
Kellemetlen stílusban ,harcosan játszó ellenféllel találtuk szembe magunkat.A helyzeteink ismét kimaradtak,így végig nyílt volt a mérkőzés.Győzelmünk jogosságához nem férhet kétség,de több futásra,ütközésre,bátrabb játékra van szükség a következő találkozókon.

2016.10.02. 10:00 Szolnok Évad:2016/2017 7.forduló
Szolnoki MÁV- Soroksár SE
2 - 0 (1 - 0)
Szerény képességű ellenfelünk ellen szerény teljesítményt nyujtottunk.A helyzeteink megvoltak egy nagy külömbségű győzelemhez,de a kevés futás,ütközés,sok pontatlanság már nem engedhető meg egy jobb ellenféllel szemben.

2016.09.24. 10:00 Szolnok Évad:2016/2017 6.forduló
Szolnoki MÁV - Monor SE
4 - 1 (2 - 0)
Nagy iramban kezdtük a mérkőzést.Az első 20 percben már nagy különbséggel vezethettünk volna,de a helyzetek nagy része kimaradt.Az egész mérkőzést tekintve magabiztos győzelmet könyvelhetünk el.A játék utolsó harmadában érzékelhető volt a hétközi Tiszaligeti Napok terhelése.

2016.09.18. 12:00 Budapest Évad:2016/2017 5.forduló
Angyalföld SE - Szolnoki MÁV
2 - 0 (0 - 0)
Bátortalanul,és sok hibával játszottunk.Nagy volt a különbség a két csapat között.Ebből a mérkőzésből is sokat tanulhatunk,hogy kellően tudjunk alkalmazkodni a nagy pályához.

2016.09.10. 13:00 Szolnok Évad:2016/2017 4.forduló
Szolnoki MÁV - Tabáni Spartacus
1 - 5 (1 - 3)
A mezőnyben egyenrangú ellenfelek voltunk,sőt,esetenként túl is játszottuk vetélytársunkat,de nem tudtunk megbirkózni az alkati és sebességbeli fölénnyel rendelkező Tabániakkal.

2016.09.03. 10:00 Budapest Évad:2016/2017 3.forduló
ESMTK - Szolnoki MÁV
0 - 5 (0 - 2)
Korai gólunk meghatározta az egész mérkőzés menetét. Végig jól játszva,formás támadásokat vezettünk,határozottan védekeztünk. Jobb helyzetkihasználással nagyobb arányban is győzhettünk volna.

2016.08.27. 14:00 Szolnok Évad:2016/2017 2.forduló
Szolnoki MÁV - Tatabánya
6 - 1 (2 - 1)
Nagyszerűen küzdő,végig jól játszó csapatunk ilyen arányban is megérdemelten nyert jó képességű ellenfelével szemben.Kiegyenlített első félidő után magabiztossá tettük sikerünket,úgy,hogy minden játékos hozzá tudott tenni a győzelemhez.

2016.08.13. 10:00 Jászberény Évad:2016/2017 1.forduló
I. Ládi József Emléktorna
A torna jól szolgálta a felkészülést.

2014.04.30. 10:00 Vác Évad:2016/2017 24.forduló
1 - 1 (1 - 0)
Nagy küzdelem zajlott a pályán,a mérkőzés színvonala hagyott némi kívánnivalót maga után.A kevés helyzetből egyet-egyet értékesítettek a felek,aminek így megérdemelt pontosztozkodás lett a vége.