U15 csapat mérkőzései Évad:

2020.09.19. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 1.forduló
Szolnoki MÁV - Békéscsaba
10 - 1 (0 - 0)
A csoport egyik leggyengébb együttese ellen nehezen indultak be a mieink, 25 percig csak egy gólos volt a különbség. Később - több alkalommal is pontrúgás után - jöttek már a találatok. A félidőre négy lett a különbség, a folytatásban pedig még nagyobb fölényt harcolt ki a csapat az egyre inkább fáradó és a meccset feladó vendégekkel szemben. 10-1 lett a vége.

2020.09.13. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 3.forduló
Szolnoki MÁV - Cegléd
8 - 1 (0 - 0)
Már az első percekben érződött, hogy jobbak vagyunk a vendégeknél. Bár gólokban kevésbé, helyzetek kialakításában több alkalommal is megmutatkozott ez. A fölény később a találatok számában is jelentkezett, a szünetben három gólos volt a különbség. Csapatunk a folytatásban sem állt le és az utolsó percekig akarva nagy gólkülönbségű, 8-1-es győzelmet aratott.

2020.09.05. 10:00 Bordány Évad:2020/2021 2.forduló
Bordány - Szolnok
0 - 4 (0 - 0)
A második fordulóban egy könnyebb ellenfél jutott csapatunknak. Nehezen indult a mérkőzés számunkra, de a kezdeti bizonytalanság után - a hazai gárda kapufáig is eljutott - magára talált az együttes. Sikerült megszerezni a vezetést, jól működött a letámadás, de a második gól megszerzéséig nem nyugodhattak meg a mieink. Kissé feladta a Bordány ekkor már a meccset, igy sikerült növelni az előnyt.

2020.08.29. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 1.forduló
Szolnok - Szeged Csanád
0 - 5 (0 - 0)
Hamar kiderült, hogy nincs egy súlycsoportban a két csapat. Gyorsan vezetést szerzett a vendég együttes, majd a labdát többet birtokolva, jónéhány szép támadást is vezetett. A mieink is igyekeztek veszélyt jelenteni az ellenfél kapujára, de ez kevés alkalommal sikerült. Fordulás után tizenegyesből sem sikerült szépíteni és bár a csapatunk nem adta fel, csak a gólkülönbség maradt már kérdéses.