U13 csapat mérkőzései Évad:

2017.11.12. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 9.forduló
Szolnoki MÁV - Orosháza
3 - 0 (0 - 0)
A mérkőzés elején gyorsan szereztünk három gólt, utána azonban kissé leült a csapat. A folytatásban nagyobb sebességre kapcsoltunk és ez gólokban is megnyilvánult. A mieink őszi elsőként várják a tavaszi szezont.

2017.11.04. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 8.forduló
Szolnoki MÁV - Nyíregyháza
2 - 1 (1 - 1)
Szombaton újabb rangadó várt a mieinkre. A rendkívül szervezett és ügyes játékosokból álló Kecskemétet azonban sikerült meglepnünk az első félidőben, letámadtuk őket, amelynek nem nagyon találták az ellenszerét. Hamar vezetést is szereztünk és az utolsó öt perc kivételével jól is játszottunk. Ekkor egy nagy védelmi hiba után egyenlítettek a vendégek. A második félidőben nem találtuk a játék ritmusát, ám az ellenfél sem tudott gólhelyzetet kialakítani. A hajrában azonban magunkra találtunk és egy szabadrúgásból sikerült megszerezni a győztes találatot. (2-1)

2017.10.31. 10:00 Békéscsaba Évad:2017/2018 7.forduló
Békéscsaba - Szolnoki MÁV
0 - 2 (2 - 2)
Az első félidőben jól szerveztük a középpályán a játékot, stabilan és eredményesen futballoztunk. A hazai csapatnak még igazi gólhelyzetet sem sikerült kialakítania, mi viszont belőhettük volna a harmadik gólunkat, amely eldönthette volna a találkozó sorsát. Nem így történt, ezzel megnehezítettük saját magunk sorsát. A folytatásban egy védelmi hibát követően gyorsan egyenlített a Békéscsaba, majd egyenlített is. Ez a félidő már nem rólunk szólt, a hazai gárda fölénk kerekedett, így igazságos döntetlen született.

2017.10.28. 10:00 Törökszentmiklós Évad:2017/2018 6.forduló
Törkszentmiklós- Szolnoki MÁV
0 - 6 (1 - 7)
Nagyszerűen kezdődött számunkra a mérkőzés, hiszen már az első percekben vezetést szereztünk egy bombagóllal. Ezt követően sem állt le a csapat, s további szép találatokat elérve fél tucatot rámolt be ellenfelének még az első félidőben. Fordulás után keményebbé vált a játék, a hazaiak igyekeztek széttördelni a játékunkat, ami sikerült is nekik. Csak egy gólt lőttünk ebben a játékrészben, de így is fölényes győzelmet arattunk. Következik a Békéscsaba elleni rangadó.

2017.10.21. 12:00 Szolnok Évad:2017/2018 5.forduló
Szolnoki MÁV- Cegléd
6 - 0 (0 - 0)
Csapatunk ezúttal is jó formában futballozott, szinte minden sikerült. A Cegléd csak eleinte mutatott ellenállást, a folytatásban már futószalagon jöttek a gólok. A következő fordulókban már keményebb ellenfelek várnak a mieinkre.

2017.10.15. 10:00 Gyula Évad:2017/2018 4.forduló
Gyula - Szolnoki MÁV
0 - 17 (0 - 8)
Már az első percekben érződött, hogy könnyű meccset fogunk játszani. 2-0-s vezetés után kissé kiengedtünk, ám a folytatásban már futószalagon jöttek a gólok. A csoport egyik leggyengébb ellenfelével szemben szinte tetszés szerint alakítottunk ki gólhelyzetet és lőttük be nagyrészét azoknak.

2017.10.01. 10:00 Karcag Évad:2017/2018 3.forduló
Karcag - Szolnoki MÁV
0 - 3 (0 - 0)
Az első pillanattól kezdve érződött, hogy nincs egy súlycsoportban a két csapat. Bár csak három góllal vezettünk a szünetben, a játék minden elemében felülmúltuk a hazaiakat. A folytatásban a formás támadásokat gólok is követték, így nagyarányú, de nem meglepő győzelmet arattunk.

2017.09.24. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 2.forduló
Szolnoki MÁV - Békéscsaba
3 - 1 (0 - 0)
Az első mérkőzés fölényes sikere után nagy várakozással tekintettünk a következő forduló elé. Ez a találkozó már nehezebb diónak bizonyult, s bár bégig irányítottunk, csak a második félidőben dőlt el a javunkra a meccs sorsa. Az első félidőben a vendégek szinte át sem jöttek a félpályán, ám a második játékrészben, amikor már középpályásaink kevésbé tudták megszűrni akcióikat, többször is veszélyeztettek. De csak az utolsó percben egy védelmi hibát követően szerezték meg szépítő góljukat.

2017.09.17. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 1.forduló
Szolnok- Hódmezővásárhely
8 - 0 (3 - 0)
Nagyon taktikusan, a labdát sokat járatva játszottunk az első félidő nagy részében. A gyerekek keresték a réseket és több alkalommal is sikerült az ellenfél háta mögé kerülni, elsősorban a széleken. A folytatásban sem csökkent a harci kedv és még eredményesebben játszott a csapat a széteső ellenféllel szemben. Többen is nagyszerű teljesítményt nyújtottak, közülük is kiemelkedett a négy gólt szerző Rigó Roland eredményessége és játéka. A következő fordulóban is hazai pályán szerepel a csapat.