U12 csapat mérkőzései Évad:

2021.04.12. 10:00 Békéscsaba Évad:2020/2021 18.forduló
Békéscsaba - Szolnok
0 - 1 (0 - 6)
Jól kezdtük a mérkőzést, egész pályás letámadásunkkal sikerült zavart kelteni a Békéscsaba védelmében. Az első félidőben egy büntetővel sikerült vezetést szerezni de a szünetig nem sikerült már tovább növelni az előnyünket. A második félidőben még nagyobb fokozatra kapcsoltunk és szép támadásokkal szép lövésekkel szűk 7 perc után már 4 góllal vezettünk. Utána már csak a hazai csapat segítségével sikerült gólokat szereznünk, magunktól kidolgozott szép helyzetek még voltak de rendre elhibáztuk a ziccereket. Góllövők: Zsúnyi Levente, Harangozó Attila, Sefsaliu Antik, Pál Patrik, 2 öngól.

2021.04.01. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 17.forduló
Szolnoki MÁV - LUA Baja
6 - 0 (3 - 0)
LUA Baja csapatát láttuk vendégül a mai nap folyamán. Az elejétől kezdve irányítottuk a mérkőzést, sok labdát szereztünk az ellenfél térfelén amikből sokszor ziccerbe is kerültünk. A félidő felénél már két gólos előnyben volt a csapatunk de ezek után se álltunk le és szerettük volna minél hamarabb eldönteni a három pont sorsát. A második félidőben ott folytattuk ahol abba hagytuk az első félidőt. Az egész pályás letámadásunkkal nem igazán tudott mit kezdeni a vendég csapat ezáltal a végére magabiztos győzelmet arattunk. A helyzetkihasználáson és az utolsó passzokban van még mit javulni viszont ennek ellenére is elégedett vagyok a mai teljesítményükkel. Góllövők: Harangozó Attila, Sefsaliu Antik 2, Mátyás Csoma, Csizmadia Áron, Mészáros Zsombor.

2021.03.20. 10:00 Kecskemét Évad:2020/2021 16.forduló
Kecskemét - Szolnok
1 - 1 (0 - 0)
Rangadóra utaztunk az első helyezett otthonába Kecskemétre. Szerettük volna megnehezíteni a dolgukat az őszi vereségünk után amely sikerült is félig-meddig. Az egész mérkőzés nagy iramban zajlott, sok helyzettel de az első félidőben egyik csapatnak se sikerült a kapuba találni amely köszönhető a kapusoknak illetve a kapufáknak. A második félidőben már kezdtünk hamar fáradni és az egyik hibánkat ezúttal már góllal büntette a hazai csapat viszont a bekapott gól se szegte kedvünket és mentünk az egyenlítésért ami sikerült is egy hosszú indítás után még a kapusuk kiért a labdára viszont pont hozzánk került amit egyből sikerült az üres kapuba rúgni. Az utolsó percekben még nagy erővel támadott a Kecskemét csapata de nagy nehezen sikerült ezt kibírnia a csapatunknak. Góllövő: Urbán Kende

2021.03.10. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 15.forduló
Szolnok - Békéscsaba
2 - 1 (2 - 0)
A hétvégi Szegedi rangadó után most hazai pályán készültünk egy másik rangadóra a Békéscsaba 1912 Előre SE csapata ellen. A hétvégi vereség még a héten benne volt a gyerekek a fejében és mindenféleképpen szerették volna kijavítani azt a mérkőzést. Úgy is kezdtük a mérkőzést, hogy letámadjuk a saját térfelükön és megpróbáljuk hibára kényszeríteni őket. Ez sok alkalommal sikerült is és rengeteg helyzetet alakítottunk ki ezekből. A félidő közepére sikerült is megszerezni a vezetést és gyorsan követte a második gólunk is. Ezek után is sok ziccert tudtunk kialakítani viszont azok rendre kimaradtak amit a második félidő közepén góllal büntetett a vendég csapat. Többször lezárhattuk volna a mérkőzést még a bekapott gól után is viszont nem tudtunk élni az adott lehetőségekkel így a végére izgalmasra sikerült a mérkőzés. Gólszerzők: Sefsaliu Antik, Pelles Ákos

2021.02.21. 10:00 Szeged Évad:2020/2021 14.forduló
Szeged - Szolnok
3 - 0 (0 - 0)
Rangadóra készültünk a Szeged otthonában ennek alapján ment az első félidő is komolyabb helyzet nélkül. Mindkét csapat remekül védekezett, a hazai csapat egy szabadrúgással tudott veszélyeztetni míg mi egy két kontrából tudtunk lehetőséget kialakítani. A második félidő közepe felé elkezdtünk fáradni ezáltal többet hibáztunk a kelleténél amit a hazai csapat ki is használt. Összességében nem lehetek elégedetten mert próbálkoztunk nem adták fel a gyerekek a 2-3 gólos hátrány ellenére se, de a mai nap folyamán a végjátékban nem sikerültek a dolgok. A héten két bajnoki mérkőzés is vár ránk hazai pályán ahol tudunk javítani.

2021.02.14. 10:00 Cegléd Évad:2020/2021 13.forduló
Cegléd - Szolnok
0 - 5 (0 - 2)
A mérkőzés elején nem igazán tudtunk komoly helyzetet kialakítani, aztán a félidő a közepén 1 percen belül sikerült két gólt is szerezni amitől kissé megnyugodtunk és sikerült is helyzeteket kialakítani de a végén pontatlanok voltunk. A második félidőben már nem sok esélyt ellenfelünknek az egész pályás letámadásokkal sokszor szereztünk az ő térfelükön labdát amikből gólokat is sikerült szerezni. Összességében a védekezéssel elégedett voltam, de támadásokban még lenne mit javulni. Göllövők: Pelles Áron 2, Szécsi Péter, Mátyás Csoma, Pelles Ákos

2020.02.03. 14:10 Szolnok Évad:2020/2021 16.forduló
Szolnok - Szilárdy RFC
3 - 0 (2 - 0)
A hétvégén a Szilády RFC csapata látogatott hozzánk, az ősz folyamán sikerült ott magabiztos győzelmet aratni amit szerettünk volna megismételni. Ehhez mérten kezdtük a mérkőzést és igyekeztünk már az ő térfelükön labdát szerezni ami hellyel közzel sikerült is. Már a 2.percben sikerült megszereznünk a vezetést amit a félidő közepe felé tovább tudtunk növelni. A csapat többnyire jól védekezett ezáltal sok veszély nem adódott a kapunk előtt. A második félidő közepén aztán sikerült is eldönteni a győzelem kérdését a harmadik találatunkkal. A harmadik gól előtt meg után is rengeteg lehetőségünk volt még a gól szerzésre de rendre kimaradtak azok. Gólszerzők: Szabó Levente 2, Vén Norbert