U17 csapat mérkőzései Évad:

2022.05.21. 10:00 Szolnok Évad:2021/2022 25.forduló
Szolnok - Grosics Akadémia
4 - 4 (0 - 0)
Jól kezdtük a mérkőzést, a gyors vezetésünk után hiába egyenlített az ellenfél, újból a magunk javára fordítottuk az állást. A játékrész hajrája a vendégeké volt, így ők vonultak vezetéssel a szünetre. A fordulás után fordult a kocka, ám hiába szereztük meg újfent a vezetést és alakítottunk ki további lehetőségeket, egy védelmi hibából a hajrában egalizált a vendég. (4-4)

2022.05.14. 10:00 Békéscsaba Évad:2021/2022 24.forduló
Békéscsaba - Szolnok
5 - 4 (0 - 0)
Az 5. másodpercben középkezdésből gólt szereztünk, ami megadta a mérkőzés alaphangját. A hazai csapat komoly erőfeszítéseket tett az egyenlítésért, de ebben a félidőben már nem változott az eredmény. Fordulás után továbbra is jó volt az iram és potyogtak a találatok.. A gól esőből a mieink jöttek ki jobban és 5-4 arányban megnyertük a találkozót.

2022.05.07. 10:00 Szolnok Évad:2021/2022 23.forduló
Szolnok - Cegléd
2 - 3 (0 - 0)
Jobban kezdett a Cegléd, ám fokozatosan feljött csapatunk és játékosaink előtt adódott több lehetőség az első félidőben. Mégis a vendégek jutottak kétszer is vezetéshez, de sikerült mind a két alkalommal egalizálni. A második félidőben ismét előnyhöz jutott az ellenfél, ám hiába követtünk el mindent, már nem tudtuk egyenlíteni.

2022.04.24. 10:00 Szolnok Évad:2021/2022 21.forduló
Szolnok - Tiszakécske
8 - 0 (0 - 0)
Kicsit tompán kezdtük a mérkőzést, de az első két gól megszerzése után fokozatosan felőröltük az ellenfél ellenállását. A második félidőben szinte már tetszés szerint értük el találatainkat.

2022.04.17. 10:00 Hódmezővásárhely Évad:2021/2022 20.forduló
Hódmezővásárhely - Szolnok
0 - 13 (0 - 0)
Nem volt egy súlycsoportban a két csapat. A mieink - a mérkőzést végig a kezükben tartva - sima győzelmet arattak a gyengécske hazaiak ellen.

2022.04.10. 10:00 Szolnok Évad:2021/2022 19.forduló
Szolnok - SZEOL
3 - 0 (0 - 0)
Talán az egész bajnoki évad legjobb mérkőzését játszotta csapatunk, különösen az első félidő sikeredett kiválóra. Játékosaink sokat mozogva szép támadásokat vezettek, amelyikből egy eredményre is vezetett. A második félidőben továbbra is jól védekeztünk és a megszerzett labdákból újabb két találatot sikerült elérni.

2022.04.02. 10:00 Szeged Évad:2021/2022 18.forduló
Szeged - Bordány - Szolnok
0 - 4 (0 - 0)
Csak nehezen sikerült felőrölni a hazaiak ellenállását, a második félidei jó játék elegendő volt a biztos győzelem eléréséhez.

2022.03.27. 10:00 Szolnok Évad:2021/2022 17.forduló
Szolnok -Monor
Hiába szereztünk vezetést nagyon hamar, a vendég csapat az első játékrész második felében négy gólt is berámolt a mieinknek. A folytatásban is potyogtak a gólok, de már a csapatunk is jeleskedett e területen. A gólfesztiválból végül a vendégek kerültek ki győztesen. 5-4 lett az eredmény javukra.

2022.03.13. 10:00 Kecskemét Évad:2021/2022 16.forduló
Kecskemét LA - Szolnoki MÁV
4 - 1 (0 - 0)
Sokáig jól tartottuk magunkat, ám a második félidőben a hazai csapat felőrölte a védekezésünket és végeredményben 4-1-es győzelmet aratott.

2022.03.11. 10:00 Szolnok Évad:2021/2022 15.forduló
Szolnoki MÁV- Gyulasport
2 - 1 (0 - 0)
Egy nem túl színvonalas mérkőzésen nehéz győzelmet arattunk a nálunk kevésbé jegyzett csapat ellenében.

2022.03.05. 10:00 Dunaharaszti Évad:2021/2022 14.forduló
Dunaharaszti - Szolnok
Masszív védekezéssel, megfelelő összpontosítással az első félidőben jól helytállt csapatunk a második helyezett otthonában, sőt a játékrész legnagyobb helyzetét a mieink hibázták el. A második félidőben egy szerencsétlen hiba miatt hamar vezetést szerzett a hazai csapat, újabb helyzetet azonban csak mi alakítottunk ki. Sikerült is az egyenlítés, ám egy újabb rossz megoldás végzetesnek bizonyult. 2-1 a hazaiak javára.

2022.02.27. 10:00 Orosháza Évad:2021/2022 13.forduló
Orosháza - Szolnok
2 - 2 (0 - 0)
A tavaszi ballagás miatt előrehozott mérkőzés ellentétes félidőket hozott. Az elsőben a hazai csapat hamar vezetést szerzett és több lehetősége is volt a gólszerzésre. A folytatásban sikerült azonban a mieinknek megfordítani a mérkőzést és a két gólon túl több helyzet is kimaradt. Mégis döntetlen lett a vége, mert egy szerencsétlen szabálytalanság nyomán az Orosháza szabadrúgásból egyenlített. 2-2 lett a végeredmény.

2021.11.28. 10:00 Szolnok Évad:2021/2022 12.forduló
Szolnok- Békéscsaba
0 - 3 (0 - 0)
Az első percben bekapott gól nagyban meghatározta a játék további menetét. A körülményes támadásvezetések a mieink részéről nem vezettek eredményre a folytatásban - még csak helyzeteket sem sikerült kialakítani - a vendégek viszont vezettek egy-két veszélyes ellentámadást. A második félidőben sem tudtuk fokozni a tempót, és hiába töltöttük szinte az egész második félidőt az ellenfél térfelén, találatot csak ők értek el. Önmagunkat vertük meg ezen a találkozón.

2021.11.13. 10:00 Szeged Évad:2021/2022 11.forduló
Szeged- Grosics - Szolnok
2 - 5 (0 - 0)
Kiegyenlített első félidő után - még inkább a hazaiaknak volt több helyzetük - a második játékrész elején újra vezetést szereztünk. A további találatok helyenként már ötletes játék következtében estek, meg sem álltunk négy gólig. Egy kis megtorpanás után a hajrában újból beköszönt Pinto Mario, bebiztosítva a győzelmet. (2-5)

2021.10.29. 10:00 Cegléd Évad:2021/2022 10.forduló
Cegléd - Szolnok
3 - 1 (0 - 0)
Egy figyelmetlenség miatt hamar, már a második percben vezetést szerzett a hazai csapat. Ezt követően sem találtuk a mérkőzés ritmusát, a felkészültebb hazai gárda tetszése szerint alakult a folytatás is. A megszerzett labdákkal könnyedén jutottak több alkalommal is a védelmünk mögé. A második félidőben még inkább a hitünket vesztettük és csak a ceglédi cserék után lettünk egyenlő partnerei a házigazdáknak. (3-1)

2021.10.27. 10:00 Szolnok Évad:2021/2022 5.forduló
Szolnok - Szeged-Bogdány
Az ötödik fordulóból elhalasztott mérkőzésen hamar vezetést szerezhettünk volna, de kimaradt a nagy helyzet. A folytatásban többet birtokoltuk a labdát, de eredménytelenül tettük ezt. A második félidőben némiképp váratlanul, megszerezte a vezetést a vendég csapat. Csak ekkor kapcsoltak a mieink, és főként a cserék beállításának köszönhetően két perc alatt megfordítottuk a mérkőzés állását. Az eredmény már nem változott, ez is (2-1) lett a végeredmény.

2021.10.24. 10:00 Szolnok Évad:2021/2022 9.forduló
Szolnok - Orosháza
Bár jól kezdtük a mérkőzést, a vezető gól túlságosan is megnyugtatta a csapatot. Egyre inkább a vendégek veszélyeztettek, de csak miután megfordították a mérkőzést, döbbentek rá a mieink, hogy itt akár még ki is kaphatnak. A hajrában szerzett újabb gólunk után már hiába próbáltunk meg mindent a győzelem érdekében, maradt a döntetlen. (2-2). Ez összességében megfelelt a játék képének.

2021.10.16. 10:00 Tiszakécske Évad:2021/2022 8.forduló
Tiszakécske - Szolnok
A szokatlanul kisméretű pályán nehéz volt folyamatos játékot produkálni. Mégis mindent megpróbáltunk ennek érdekében, lehetőségekhez is eljutottunk, gólokat azonban csak szögletek és átlövés nyomán szereztünk. A 3-0-s végeredmény nem tükrözte hűen a két csapat közötti különbséget.

2021.10.09. 10:00 Szolnok Évad:2021/2022 7.forduló
Szolnok - Hódmezővásárhely
15 - 1 (0 - 0)
A mérkőzés sokkal könnyebb volt annál, mint ahogy azt várni lehetett. Dékány Milán már a hetedik percben mesterhármasnál tartott, s a csapat lendülete egészen a mérkőzés végéig kitartott. Időnként látványos támadásokat is vezetve végig sakkban tartottuk a vendégeket, akiknek mindössze egy kapura lövésük volt a meccsen, igaz, abból gól született. A 15-1-es végeredmény sem volt túlzott a találkozó összképét tekintve.

2021.10.02. 10:00 Szeged Évad:2021/2022 6.forduló
SZEOL - Szolnoki MÁV
Csapatunk az első félidőben mélyen tudása alatt szerepel, s elkerülhető gólokat kapott. A nagy hátrány ellenére a folytatásban sokat tettünk a különbség lefaragására, de csak szépíteni sikerült már. Magunknak köszönhetjük, hogy ez a mérkőzés így sikerült. Egy olyan mérkőzésen szenvedtünk 4-1 arányú vereséget, amelyen a játéktudásunk alapján nem szabadott volna kikapnunk.

2021.09.17. 10:00 Monor Évad:2021/2022 4.forduló
Monor - Szolnok
0 - 1 (0 - 0)
A helyzeteink ellenére nehéz győzelmet arattunk a rendkívül szívós Monor ellenében. Csak a hajrában sikerült a magunk javára fordítani a mérkőzést a több hónapos kihagyás után korábban beállt Koltay Gergő révén.

2021.09.11. 10:00 Szolnok Évad:2021/2022 3.forduló
Szolnok - Mercedes KLC
Szinte végigtámadtuk a mérkőzést - eleinte helyzeteink is akadtak - ám a védekezésre berendezkedett vendégcsapat nem engedte kapuja közelébe a mieinket. A megszerzett labdákból pedig néhány veszélyes támadást is vezetett, amikből - védőink asszisztálása mellett - sikerült három gólt is szerezniük. A döntetlen jobban megfelelt volna a játék képének.

2021.09.04. 10:00 Gyulasport Évad:2021/2022 2.forduló
Gyulasport - Szolnok
3 - 2 (0 - 0)
Erre a mérkőzésre sem állt össze még a csapat. A hazai gárdának nagy védelmi hibák nyomán kétszer is sikerült egyenlítenie, de egy általunk is szerzett "potyagól" végleg megpecsételte sorsukat, 3-2-re nyertünk végeredményben.

2021.08.28. 10:00 Szolnok Évad:2021/2022 1.forduló
Szolnok- Dunaharaszti MTK
3 - 3 (0 - 0)
A bajnokság első mérkőzésén összességében jobb teljesítményt nyújtott a vendég csapat, ám a hajrában sikerült felébredniük a mieinknek és kis híján a győzelmet is megszerezniük.